Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie prin nebulizare pentru 3456 mp. In valoare este inclus coeficient de 2.5 dat de Ministerul Agriculturii si Industriei Alimentare, prin Ordinul nr.76 P.T.1981 rezutand 8640 mp x 0,17 lei = 1468,8 lei Total =1468,8 lei. Serviciul va fi efectuat in data de 06.03.2021, ora 8,30, la sediul institutiei noastre.
- Număr anunț
- DA27523773
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 39 (CUI 24027186)
- Furnizor / câștigător
- MAD EXCLUSIVE ART SRL (CUI 32505400)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.469 RON
- Valoare atribuită
- 1.469 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.