Atribuită Cumpărare directă

Prestatorul va depune documentele care atesta capacitatea de a exercita serviciul ce face obiectul achizitiei. Substanta folosita va fi rely on virkon - prestatorul va prezenta avizul eliberat de Ministerul Sanatati. Prestatorul va folosii personal calificat si atestAT. Prestarea serviciului se va face in data de 26.03.2021.

Număr anunț
DA27652639
Autoritate contractantă
Scoala Postliceala Sanitara Fundeni (CUI 4340196)
Furnizor / câștigător
MAD EXCLUSIVE ART SRL (CUI 32505400)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.671 RON
Valoare atribuită
1.671 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.671 RON

din 1.671 RON estimat