Atribuită Cumpărare directă

CARACTERISTICI Nebulizator electric pentru dezinfectie ULV - ceață rece, ce oferă performanțe fiabile cu operare simplă și este ideal pentru sterilizare și dezinfectare. Produs aprobat CE. Respectă directivele 2006/42 / UE , 2014/30 / UE - CEM , 2011/65 / UE - ROHS Proiectarea produsului și avantajele tehnologice: - Corp de plastic rezistent la coroziune. - Potrivit pentru o gamă largă de aplicații, portabile și ușor de utilizat. - Eficiență ridicată a muncii: debit de 500 ml pe minut. - Putere puternică de penetrare: ceața fină generată și forța osmotică maximizează rata de dezinfectare. Condus de un motor rotativ de mare viteză (18.000 rpm), nebulizatorul produce un flux de aer de mare viteză, care generează presiune negativă în cele 3 duze pentru a scoate dezinfectantul. Dezinfectantul este apoi atomizat, propulsat de fluxul de aer de mare viteză, penetrand și cele mai dificile locuri. Potrivit pentru o gamă largă de aplicații; aparatul poate fi utilizat pentru igienizare, dezinfectare, uciderea țânțarilor și muștelor în spitale, restaurante, hoteluri și alte locuri publice. Nebulizatorul este, de asemenea, potrivit pentru prevenirea epidemiilor în spitale, colectivitati, institutii, hoteluri si restaurante , ferme de crestere a animalelor, etc. Garanție 2 ani.

Număr anunț
DA27669978
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
LG B2B LAUNDRY S.R.L. (CUI 40275353)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.580 RON
Valoare atribuită
1.580 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.580 RON

din 1.580 RON estimat