Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia de servicii in cauza se realizeaza pentru prestarile aferente lunii martie 2021 si consta in: -servicii de consultanta; -elaborare masuri optimizare; servicii dezvoltare/actualizare site; -servicii gestiune conturi e-mail; -mentenanta echipamente de comunicatie tip router/ firewall; -mentenanta politici de acces la internet, filtrare site-uri; -mentenata politici de protectie IPS/IDS; -urmarire aplicare update-uri de securitate; -monitorizare functionala firewall; -monitorizare echipamente de comunicatie tip core-switch; -monitorizare echipamente de comunicatie tip distribution switch; -monitorizare conexiuni sedii; -monitorizare conexiuni proviederi; -elaborare rapoarte lunare; -mentenanta echipamente back-up;
- Număr anunț
- DA27519330
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- ORBU RAZVAN ILIE PERSOANA FIZICA (CUI 33860290)
- Cod CPV
- 72000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.400 RON
- Valoare atribuită
- 10.400 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.