Atribuită
Cumpărare directă
Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze pachetul de materiale si consumabile necesar pentru amenajarea si reamenajarea spatiilor verzi pe raza orasului Voluntari, in vederea indeplinirii obiectului de activitate si a clauzelor contractuale.: - 10 bucati/ coli policarbonat, 9 kg electrozi, 300 bucati var pasta, 6 bucati lac casa, 3 bucati pensule, 4 bucati balamale, 350 bucati suruburi autofiletante, 30 bucati grebla plastic si 5 bucati vopsea maro casabella (1 cutie/ bucata = 0.75 litri)
- Număr anunț
- DA27680709
- Autoritate contractantă
- GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
- Furnizor / câștigător
- ABIDEX ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 35053920)
- Cod CPV
- 19521200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.070 RON
- Valoare atribuită
- 9.070 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.