Atribuită
Cumpărare directă
Oferta "presupune coordonarea si executia intregului proces de mutare de catre echipa noastra, fara nici un efort din partea dvs. Va asiguram: • Coordonarea procesului de mutare precum si consilierea necesara; • Manipulare, incarcare , descarcare; • Transport; • Demontare/Ambalare protectie/Montare mobilier; • Cutii carton (600x300x320mm) necesare pentru documentatie si birotica; • Ambalare echipamente IT Serviciile se vor asigura cu minim 2 masini specializate si in perioada 12-16.04.2021 pe parcursul a maxim 3 zile (lucratoare)
- Număr anunț
- DA27671135
- Autoritate contractantă
- FONDUL ROMAN DE CONTRAGARANTARE S.A. (CUI 26308846)
- Furnizor / câștigător
- CLAUVIS TRADE SRL (CUI 31101757)
- Cod CPV
- 63110000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.700 RON
- Valoare atribuită
- 13.700 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.