Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Cristian doreste realizarea de servicii de curatenie si igienizare cladiri cu o suprafata totala estimativa de 6.000mp. Locatiile sunt cladiri apartinand Primariei Cristian si pe teritoriul administrativ al localitatii. Servicile se vor executa si deconta pe baza de comanda ferma din partea beneficiarului
- Număr anunț
- DA27515467
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
- Furnizor / câștigător
- MIH STEF GREEN S.R.L. (CUI 36237505)
- Cod CPV
- 90900000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.000 RON
- Valoare atribuită
- 27.000 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.