Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de elaborare a Strategiei de dezvoltare locala a comunei Scorteni pentru perioada 2021-2027. Strategia se va elabora conform specificatiilor din oferta astfel: analiza resurselor; consultatii cu reprezentantii comunitatii; analiza SWOT; stabilirea obiectivelor generale si a obiectivelor specifice; gasirea solutiilor inovatoare pentru dezvoltarea comunei; etc.

Număr anunț
DA27644343
Autoritate contractantă
COMUNA SCORTENI (PRIMARIA SCORTENI) (CUI 2843302)
Furnizor / câștigător
STRATEGOS ANALITICA S.R.L. (CUI 43451837)
Cod CPV
73220000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat