Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigenție aferente obiectivului:”Refacere DJ 102 I KM 34+100 , zona “Traisteni Bran “, 0,038 km, comuna Valea Doftanei” Județul Prahova. Elaborarea ofertei se va face conform cerintelor din caietul de sarcini si a fisei cerintelor minime obligatorii Oferta va fi acceptata dupa primirea si analizarea documentelor solicitate la sectiunea documente atasate ( din SEAP). De la data transmiterii documentelor, Ofertantul va lasa un temen de deliberare in sistem pt finalizarea achizitiei de minim 5 zile . Documentele vor fi trimise pe adresa de e-mail adriana.matei@cjph pana la data de 31.03.2021 orele 14:00
- Număr anunț
- DA27655314
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- RASTAD CONSTRUCTION S.R.L. (CUI 43464004)
- Cod CPV
- 71521000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.850 RON
- Valoare atribuită
- 23.850 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.