Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigentie de santier aferente obiectivului ”Refacere DJ102I , km 30+500, zona “Rusu Canton” , 0,040km , comuna Valea Doftanei”, Județul Prahova Elaborarea ofertei se va face conform cerintelor din caietul de sarcini si a fisei cerintelor minime obligatorii. Oferta va fi acceptata dupa primirea si analizarea documentelor solicitate la sectiunea documente atasate ( din SEAP). De la transmiterea documentelor catre autoritatea contractanta, ofertantul va lasa un termen de deliberare in sistem, pentru finalizarea achizitiei, de minim 5 zile . Documentele vor fi trimise pe adresa de e-mail:iana.jica@cjph pana la data de 31.03.2021 ora 14:00
- Număr anunț
- DA27655362
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- RASTAD CONSTRUCTION S.R.L. (CUI 43464004)
- Cod CPV
- 71521000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.300 RON
- Valoare atribuită
- 10.300 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.