Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de construire imprejmuire teren si porti acces auto si pietonal conform studiilor de fezabilitate, proiectelor tehnice detaliilor de execuție, caietului de sarcini si oferta nr. 896/05.03.2021.

Număr anunț
DA27541563
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
Furnizor / câștigător
ROMSERBCON S.R.L. (CUI 41126147)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242.654 RON
Valoare atribuită
242.654 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242.654 RON

din 242.654 RON estimat