Atribuită Cumpărare directă

Prosop hartie, celuloza, 2 straturi, 130 foi, gofrata, compacta

Număr anunț
DA27634175
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
GLOBAL TECHNOLOGY PRODUCTION S.R.L. (CUI 42465850)
Cod CPV
33763000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.278 RON
Valoare atribuită
1.278 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.278 RON

din 1.278 RON estimat