Atribuită Cumpărare directă

Servicii de instalare mobilier birou: demontat și remontat birou existent în alt birou, montat un set birou 180/160 + dulap, montat 5 scaune 110/63/64, montat 5 birouri 140.

Număr anunț
DA27602120
Autoritate contractantă
Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
Furnizor / câștigător
MARICONS ROX INSTAL S.R.L. (CUI 43273446)
Cod CPV
45421153-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat