Atribuită Cumpărare directă

Servicii de spalare si curatare retele, camine, guri de scurgere si/sau canale colectoare: 120 ore - Curatare cu perie profesionala Hardox si 250 ore - spalare cu inalta presiune, conform mrentiunilor din nota nr. 11956/02.03.2021, atasata.

Număr anunț
DA27540023
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL AGRAR TEHNIK SRL (CUI 29918148)
Cod CPV
90470000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.000 RON
Valoare atribuită
67.000 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.000 RON

din 67.000 RON estimat