Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI de reparatie acoperis. (descoperire acoperis vechi. indreptat sarpanta. inlocuit elemente deteriorate. montaj sistem sustinere invelitoare. montaj sistem pluvial montaj tigla ceramica etc )

Număr anunț
DA27519269
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
NEW TEAM WORK S.R.L. (CUI 40361039)
Cod CPV
45261900-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.492 RON
Valoare atribuită
57.492 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.492 RON

din 57.492 RON estimat