Atribuită
Cumpărare directă
1. Odorizant pisoar 30 day -5 buc 2. Glade spray - 10 buc 3. Pronto deterg lemon 750 ml- 5 buc 4. Pronto spum Deterent(pardoseli) 5in1 - 5buc 5. Pronto Spray lemn 300 ml- 6buc 6. M Prof rola 100m 2str-6 buc 7. Tork matic 280m-24 buc 8. Sapun Spuma Tork 1l-6 buc- 9. Prosoape Tork Albe ' v ' 200/set- 20 buc 10. Clin lemon 500- 10buc 11. Mop bumbac 200gr- 10 buc 12. Burete vase 10 buc 13. LAvete Micorfibra 2/set -5 buc 14. Oti set galeata cu centrifuga +rezerve-1 buc 15. Coada Lemn 1.2m-4 buc 16. Oti stergator geam spray-1 buc 17. Green line menaj 35l-3 buc 18.Green line menaj 60l -5 buc 19. Green line menaj 120l -3 buc 20. Green line menaj 240l- 5 buc 21. Ariel 6kg 2in1-1 buc 22. Cocolino 1.68l floarea pasiuni-1 buc 23. Cocolino 1.68l narcisa-1 buc 24. Cocolino 1.68l Narcisa 1 buc 25. Sun Classic 188 tablete (spalat vase )-1 buc 26. Finish sare dedurizanta 1,5 kg-1 buc 27. Finish sol clatire vase 800 ml -1 buc 28. Galeata drep 15 l cu storcator - 2buc 29. Duck fresh discs lime-12 buc 30. Cos gunoi cu pedala rabatant 18L-2 buc
- Număr anunț
- DA27635533
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MURES (CUI 4322548)
- Furnizor / câștigător
- RED STRUCTS INVEST S.R.L. (CUI 42023360)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.954 RON
- Valoare atribuită
- 3.954 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.