Atribuită Cumpărare directă

Servicii de exploatare forestieră (doborât material lemnos și tras în rampă la drum auto). Cantitatea de material lemnos ce urmează a fi exploatată este de 863 mc, conform APV nr. 2100258300240 din 08.03.2021

Număr anunț
DA27563995
Autoritate contractantă
Comuna Plopis (CUI 4291956)
Furnizor / câștigător
POTHORA AGROFOREST S.R.L. (CUI 42338172)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.725 RON
Valoare atribuită
64.725 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.725 RON

din 64.725 RON estimat