Atribuită
Cumpărare directă
OG INLOC CHIULASA 15.00h -OG INLOC CUREA DE DISTRIBUTIE 3.00h -OG INLOC POMPA APA 0.80h -OG INLOC CUREA DE ACCESORII 1.20h -OG REVIZIE VEHICUL 1.20h Piese: -CHIULASA -GARNITURA CHIULOASA -GARNITURI MOTOR -RONDELA REGLAJ 4BUC -KIT DISTRIBUTIE -POMPA APA 1.5 -KIT ACCESORII -ANTIGEL TYPE D 1L 4buc -FILTRU ULEI -ULEI ELF 5W30 5L -REZERVOR SPALATOR PARBRIZ -SEMERING AX CU CAME -SPRAY FRANA 3buc -SILICON ETANSARE
- Număr anunț
- DA27561628
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (PRIMARIA CUZA VODA, JUDETUL CALARASI) (CUI 3796896)
- Furnizor / câștigător
- CONDORUL AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 41815222)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.863 RON
- Valoare atribuită
- 6.863 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.