Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA IMPLEMENTARE PROIECT AFERENTE OBIECTIVULUI DE INVESTITII "REABILITARE SI MODERNIZARE CLADIRE EXISTENTA)CORP PRINCIPAL SCOALA GIMNAZIALA), DESFIINTARE CENTRALA TERMICA, CONSTRUIRE ANEXA SI DEPOZIT LEMNE, AMENAJARE TEREN SPORT SI INCINTA", CONFORM DOCUMENTATIEI DE ATRIBUIRE , ATASATA PREZENTEI.

Număr anunț
DA27537255
Autoritate contractantă
ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
Furnizor / câștigător
MARTA GLOBAL CONSULTING S.R.L. (CUI 42942321)
Cod CPV
66171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat