Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste achizitionarea de echipamante distruse in zona de captarea a apei aferet sistemului de alimentare cu apa potabila Varfu Campului si lucrarile de montaj si inlocuire a acestora in vederea repunerii in functiune intr-un timp cat mai scurt. -inlocuire tablou pompa apa -pozat 30 ml cablu de perete interior -montat tablou comanda +protectie -realizare comanda - verificare reorganizare si completare tablou SP1
- Număr anunț
- DA27484509
- Autoritate contractantă
- COMUNA VARFU CAMPULUI (CUI 3503627)
- Furnizor / câștigător
- BIOHIGYENE CONTROL S.R.L. (CUI 39339097)
- Cod CPV
- 31214500-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.428 RON
- Valoare atribuită
- 21.428 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.