Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea urmatoarelor servicii pentru sedii administrative: -servicii de supraveghere si exploatare a aparatelor de incalzire, instalatiilor si echipamentelor din dotarea centralelor termice pentru cazane de apacalda cu P ≤400 KW, conform prescriptiiletehniceISCIR PTA1-2010; -servicii de exploatare si întreţinere instalaţii de climatizare; -servicii de intretinere instalaţii sanitare; -servicii de intretinere retea de canalizare; -servicii de intretinere instalatie pluviala; -servicii intretinere instalatie de incalzire; - intretinere acopesisuri/terase; -intretinere tamplarie si reparatii mobilier in limita competentelor; -orice alte activitati administrative, in limita competentelor. Nu suntem platitori de TVA.
- Număr anunț
- DA27644604
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL GIURGIU (CUI 4145853)
- Furnizor / câștigător
- Popa V. Viorel (CUI 42754573)
- Cod CPV
- 79993100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.