Atribuită
Cumpărare directă
Activitate constand in prestarea serviciilor in domeniul managementului calitatii serviilor medicale Serviciile care vor face obiectul contractului sunt urmatoarele: ANALIZA NECESITATII; ANGAJAMENTUL MANAGEMENTULUI; MOTIVAREA PERSONALULUI -analize si rapoarte complexe,personalizate pentru cerintele specific spitalului,la nivel global, de sectie sau medic; -analiza pozitiei strategice a unitatii medicale in teritoriu. -consultanta in asigurarea calitatii serviciilor de sanitate si siguranta pacientilor; -consultanta in dezvoltarea activitatiilor spitalului conform nevoilor de sanitate a populatiei; -consultanta in orientarea managementului organizational pe baze clinic,pentru sustinerea asistentei medicale centrate pe pacient; -consultanta in asigurarea continuitatii asistentei medicale in cadrul spitalului prin asigurarea resurselor necesare; -identificarea problemelor si gasirea de solutii; -stabilirea nivelului calitatii ingrijirilor acordate de o institutie medicala si identificarea zonelor unde pot fi facute imbunatatiri ale ingrijirilor medicale acordate. -rol in stimularea si motivarea personalului medical si implicit al intregii unitatii sanitarea in imbunatatirea activitatii, pentru mentinerea calitatii serviciilor de sanatate oferite
- Număr anunț
- DA27494996
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- MEDEXPERT VISION 2018 S.R.L. (CUI 39500001)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.255 RON
- Valoare atribuită
- 11.255 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.