Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA 3 STRATURI 3buc*10lei, LAVETE 3buc*10,5lei, SAPUN LICHID 500ML 5buc*5,5lei, SACI MENAJ 35L 3buc*4lei, MOP 2buc*5.5lei. ODORIZANT WC 4buc*4lei. ROLA BUCATARIE 100m 10buc*9lei. GEL DEZINFECTANT DE MAINI K-SEPT 5buc*30, MASCA DE PROTECTIE DE UNICA FOLOSINTA NEAGRA 250buc
- Număr anunț
- DA27635548
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
- Furnizor / câștigător
- BISTRAS SERVICE S.R.L. (CUI 43431775)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 469 RON
- Valoare atribuită
- 469 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.