Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii de informare si publicitate pentru proiectul „Cresterea nivelului educational prin reabilitarea si modernizarea Scolii Gimnaziale Aurel Vlaicu si a spatiilor publice urbane in Municipiul Fetesti”, cod SMIS 126663, conform caietului de sarcini atasat . Oferta tehnica , oferta financiara si declaratia privind conflictul de interese vor fi prezentate pe adresa de e-mail: contact@primariafetesti.ro in termen de 2 (doua) zile lucratoare de la acceptarea in SICAP a conditiilor autoritatii contractante .
- Număr anunț
- DA27651683
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- INTERMEDIA SERVICES TOP SRL (CUI 33623676)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.