Atribuită Cumpărare directă

Piatra de polizor 300x32 GR60 = 1 buc Piatra abraziva de rectificat - carborund 200x30mm = 1 buc Saiba plata otel zincat M6 = 50 buc Saiba plata otel zincat M8 = 50 buc Saiba plata otel zincat M10 = 50 buc Piulita hexagonala otel zincat M6 = 50 buc Gresor 8x1x180grade = 20 buc Surub cap hexagonal, duritate 10.9, M14x1.5x160 = 4 buc Piulita hexagonala cu autoblocare M14x1.5 = 4 buc Surub cap hexagonal, duritate 10.9, M14x1.5x100 = 1 buc Surub cap hexagonal, duritate 10.9, M14x1.5x80 = 1 buc Piulita hexagonala otel simplu M14x1.5 = 2 buc

Număr anunț
DA27653115
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
CEMI CONCEPT TEC SRL (CUI 38108892)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226 RON
Valoare atribuită
226 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
26.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226 RON

din 226 RON estimat