Atribuită
Atribuire
Activitate cu regim de service si reparatii la REH aferente turboagregatelor TA3 – DSL50MW; TA4 – DSL50MW, TA6 – DKUL50MW, conform anunt publicitar nr. ADV1400841 publicat in SEAP in data de 03.01.2024.
- Număr anunț
- DAN2108082
- Autoritate contractantă
- R10102377 CET GOVORA S.A
- Furnizor / câștigător
- ICPET INTROMETIC SRL (CUI 21085565)
- Cod CPV
- 50531000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor neelectrice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 264.000 RON
- Data anunțului
- 05.02.2024 10:28
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.