Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPRAY AUTOAPARARE PIPER-JET 50ML, TONFA L=58CM/D=3CM+SU

Număr anunț
DA34447339
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANDREI SAGUNA DEVA (CUI 4374806)
Cod CPV
42996100-5 · Pulverizatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.211.902 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
08.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.211.902 RON