Atribuită
Cumpărare directă
1.amoxicilina/acid clavulanic 20/10µg, cartus x 50 discuri cart 5 2.amphotericin -B 100u, cartus x 50 discuri cart 1 3.ampicilina 10µg, cartus x 50 discuri cart 5 4.cefepime 30µg, cartus x 50 discuri cart 1 5.ceftazidime 30µg, cartus x 50 discuri cart 2 6.fluconazol 25µg, cartus x 50 discuri cart 1 7.furazolidon 15µg, cartus x 50 discuri cart 1 8.gentamicina 10µg, cartus x 50 discuri cart 5 9.imipenem 10µg, cartus x 50 discuri cart 1 10.levofloxacin 5µg, cartus x 50 discuri cart 1 11.nistatin 100µg, cartus x 50 discuri cart 1 12.nitrofurantoin 300µg, cartus x 50 discuri cart 2 13.optochim 5µg, cartus x 50 discuri cart 1 14.oxacilin 1µg, cartus x 50 discuri cart 2 15.penicilin 10U, cartus x 50 discuri cart 1 16.piperacilin 100µg, cartus x 50 discuri cart 1 conform oferta din 15.04.2021 produs insotit la livrare de declaratie de conformitate, certificat de calitate pe lot, marca CE
- Număr anunț
- DA27810589
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187 RON
- Valoare atribuită
- 187 RON
- Data publicării
- 20.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.