Atribuită
Cumpărare directă
dosar UP 8.500 bucx07 lei=8.500 lei;reg. smec 12 buc.x24,8=297,6 lei;reg. coresp. generala 30 buc. x12,4=372 lei;borderou posta spec. 20 buc. x 18,8 =376 lei;borderou posta spec. a 5 20 buc. x9,4 =188 lei;reg. evid. constat. contraventii 6 buc.x38 =228 lei;reg instr. escorta 6 buc. x12,4 =74,4 lei;reg. buletin distr. ret. 20 buc. x18,6 =372 lei;reg. body worn oriz. 50 buc. x12,4 =620 lei;si reg. body worn 50 buc. x12,4 =620 lei. total fara TVA =9.098 LEI
- Număr anunț
- DA27825555
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
- Furnizor / câștigător
- FORUM PRINT TOUR SRL (CUI 13887037)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,10 RON
- Valoare atribuită
- 9,10 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.