Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie de banderole cupiuri necesare pentru buna desfasurare a activitatilor de casierie, colectare si depunere numerar la BNR TS4. Livrarea produselor este in sarcina Furnizorului. Termenul de livrare : pana la data de 17.05.2021. Cantitate : 1. Banderola cupiura 10 lei 1.000 buc. 85x45 mm rosu 2. Banderola cupiura 50 lei 5.000 buc. 90x45 mm galben 3. Banderola cupiura 100 lei 10.000 buc. 95x45 mm albastru 4. Banderola cupiura 200 lei 1.000 buc. 95x45 mm maro 5. Banderola cupiura 500 lei 500 buc 97 x 45 mm negru
- Număr anunț
- DA27874246
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 18443100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 595 RON
- Valoare atribuită
- 595 RON
- Data publicării
- 28.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.