Atribuită Cumpărare directă

Saci menajeri 60/80, 60L, 10buc/set, super rezistenti - cu urechi set 18 Saci menajeri 60/80, 60L, 20buc/set, rezistenti HD-LD set 12 Rezerva mop bumbac 300g buc 3 Rezerva mop bumbac 250g buc 3 Manusi menaj economice, marimea M per 1 Manusi menaj economice, marimea L per 4 Lavete uscate in rola, 27x37cm, 40buc/set, Sano Sushi Cloth Yellow set 2 Burete sarma, 3buc/set set 2 Detergent pentru pardoseli 1L, Asevi, portocala buc 3 Detergent pentru pardoseli 1L, Asevi, Mio buc 3 Mouse GENIUS DX-120, USB buc 7

Număr anunț
DA27840675
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.37 CONSTANTA (CUI 4301391)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410 RON
Valoare atribuită
410 RON
Data publicării
23.04.2021 00:00
Data finalizării
26.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410 RON

din 410 RON estimat