Atribuită
Cumpărare directă
Conform oferta nr. 35/08.04.2021: Glucoza 1x200 Ml 20 Urea/Bun-Uv 2x250 Ml 11 Colesterol 1x200 Ml 11 Ast/Got 1x200 Ml 15 Alt/Gpt 1x200 Ml 15 Acid Uric 1x200 Ml 6 Trigliceride 4x50 Ml 15 Hdl Colesterol Direct 1x80 Ml 15 Ldl Colesterol Direct 1x80 Ml 15 Creatinina 4x50 Ml 15 Proteine Totale 1x250 Ml 3 Gamma - Gt 1x50 Ml 15 Fosfataza Alc. Dea 1x50 Ml 15 Bilirubina Totala 4x50 Ml Fara Std. 10 Bilirubina Directa DPD 5 x 40 + 5 x 10 ml 10 Alfa-Amilaza-Directa 6x25 Ml 6 Lipaza 1x50 + 1X10 Ml 6 Fier Ferozina 4x50 Ml 15 Calciu Mtb 4x50 Ml 15 Magneziu xilidil blue 4x50 Ml 15 Ser Control Normal Uman 1x5 Ml 35 Ser Control Patologic Uman 1x5 Ml 35 Calibrator Uman 1x5 Ml 20 Stripuri Urinare 11 p. 100 stripuri/ cutie 50 Control Pozitiv Urina (patologic) 1 x 8 ml 15 Control Negativ Urina (normal) 1 x 8 ml 15 Fibrinogen 1 x 2 ml 80 Tromboplastina 1 x 5 ml 80 Imidazol 1 x 15 ml 16 Plasma de Control Nivel 1 1 x 1 ml 60 Plasma de Control Nivel 2 1 x 1 ml 60 Stripuri Calibrare 11 parametri 2 Sistem Lichid A25/A15 2 Solutie Spalare A25/A15 12 Set Rotoare 6 Lampa Halogen 12v / 20w 2 Cap De Sticla 2 Cupe coagulometru 1,000 Cupe Ser 5 Flacoane 20 Ml A 25/A15 1
- Număr anunț
- DA27761222
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI 17167080)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57,48 RON
- Valoare atribuită
- 57,48 RON
- Data publicării
- 13.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.