Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi conform com. 324/09.04.2021: 1. ALT/TGP CP, cod produs: A11A01627, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 66.00 lei/kit, P.T. 132.00 lei; 2. AST/TGO CP, cod produs: A11A01629, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 66.00 lei/kit, P.T. 132.00 lei; 3. Bilirubina Totala CP, cod produs: A11A01639, UM: kit, cantitate: 5, P.U. 45.00 lei/kit, P.T. 225.00 lei; 4. ABX Cleaner, cod produs: 903010, UM: flacon 1L, cantitate: 2, P.U. 45.00 lei/flacon, P.T. 90.00 lei; 5. ABX Eosinofix, cod produs: 206010, UM: flacon, cantitate: 1, P.U. 260.00 lei/flacon, P.T. 260.00 lei; 6. ABX Basolyse II, cod produs: 906003, UM: flacon, cantitate: 2, P.U. 225.03 lei/flacon, P.T. 450.06 lei; 7. ABX Lysebio, cod produs: 906013, UM: flacon 0.4L, cantitate: 1, P.U. 196.02 lei/kit, P.T. 196.02 lei; 8. Ureea CP, cod produs: A11A01641, UM: kit, cantitate: 4, P.U. 55.00 lei/kit, P.T. 220.00 lei; 9. MULTISTIX 10SG, cod produs: BY-A2300C52, UM: kit, cantitate: 5, P.U. 140.00 lei/kit, P.T. 700.00 lei; 10. ABX Diluent, cod produs: 901020, UM: bidon, cantitate: 1, P.U. 454.28 lei/bidon, P.T. 454.28 lei; 11. Control plasma N coagulare, cod produs: DB-ORKE41, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 549.12 lei/kit, P.T. 549.12 lei; 12. Control plasma P coagulare, cod produs: DB-OUPZ17, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 503.01 lei/kit, P.T. 503.01 lei; Total: 3.911,49 lei/pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA27746161
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,91 RON
- Valoare atribuită
- 3,91 RON
- Data publicării
- 09.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.