Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile DS2, Dynex Technologies: Cod produs: 65910, Denumire: Sample tips, Împachetare: 4 x 108 buc., Preț / împachetare: 259.30 RON; Cod produs: 65920, Denumire: Reagent tips, Împachetare: 4 x 108 buc., Preț / împachetare: 259.30 RON; Cod produs: 62910, Denumire: Deep-well strips, Împachetare: 250 x 8 godeuri, Preț / împachetare: 714.54 RON; Cod produs: 62930, Denumire: Reagent tubes, 15 mL, Împachetare: 10 buc., Preț / împachetare: 76.51 RON; Cod produs: 65940, Denumire: Control vials with caps, Împachetare: 33 buc., Preț / împachetare: 83.48 RON; Preț: 1.393,13 RON / pachet (fără TVA); ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA27840270
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,39 RON
- Valoare atribuită
- 1,39 RON
- Data publicării
- 23.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.