Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi compatibili cu Microscan Walkaway DXM 1040: 1. Paneluri Gram Negative Combo 42 20 buc/cut, cod produs: B1016-137, UM: Kit, cantitate: 15, P.U. 590.00 lei/kit, P.T. 8,850.00 lei; 2. Paneluri Gram Pozitive Combo 28 20 buc/cut, cod produs: B1016-138, UM: Kit, cantitate: 1, P.U. 590.00 lei/kit, P.T. 590.00 lei; 3. Reactiv Ulei mineral 250 ml/flacon, cod produs: B1010-40A, UM: Flacon, cantitate: 1, P.U. 320.00 lei/flacon, P.T. 320.00 lei; 4. Reactiv Kovac”s 30 ml/flacon, cod produs: B1010-41A, UM: Flacon, cantitate: 1, P.U. 30.00 lei/flacon, P.T. 30.00 lei; 5. Reactiv alfa naftol 30 ml/flacon, cod produs: B1010-42A, UM: Flacon, cantitate: 1, P.U. 60.00 lei/flacon, P.T. 60.00 lei; 6. Reactiv hidroxid de potasiu 30 ml/flacon, cod produs: B1010-43A, UM: Flacon, cantitate: 1, P.U. 26.00 lei/flacon, P.T. 26.00 lei; 7. Reactiv acid sulfanilic 30 ml/flacon, cod produs: B1010-44A, UM: Flacon, cantitate: 1, P.U. 26.00 lei/flacon, P.T. 26.00 lei; 8. Reactiv dimetil alfa-naftilamina 30 ml/flacon, cod produs: B1010-45A, UM: Flacon, cantitate: 1, P.U. 26.00 lei/flacon, P.T. 26.00 lei; 9. Reactiv clorura ferica 30 ml/flacon, cod produs: B1010-48A, UM: Flacon, cantitate: 1, P.U. 26.00 lei/flacon, P.T. 26.00 lei; 10. Reactiv peptidaza 30 ml/flacon, cod produs: B1012-30B, UM: Flacon, cantitate: 1, P.U. 26.00 lei/flacon, P.T. 26.00 lei; Total: 9.980,00 lei/pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA27775485
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,98 RON
- Valoare atribuită
- 9,98 RON
- Data publicării
- 14.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.