Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA: Immuno I Control L/H A11A01900 FERITIN 2 PENTRA ABX A11A01611 CRP CP ABX PENTRA A11A01754 DEPROTEINIZER CP A11A01754 DEPROTEINIZER CP

Număr anunț
DA27703869
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,90 RON
Valoare atribuită
3,90 RON
Data publicării
02.04.2021 00:00
Data finalizării
06.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,90 RON

din 3,90 RON estimat