Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi biochimie 1793/07.04.2021: 1. AST CP, cod produs: A11A01629, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 74.40 lei/kit, P.T. 148.80 lei; 2. ALT CP, cod produs: A11A01627, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 75.05 lei/kit, P.T. 150.10 lei; 3. Total Bilirubin CP, cod produs: A11A01639, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 51.12 lei/kit, P.T. 102.24 lei; 4. Amylase CP, cod produs: A11A01628, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 181.45 lei/kit, P.T. 362.90 lei; 5. Uric Acid CP, cod produs: A11A01670, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 85.59 lei/kit, P.T. 85.59 lei; 6. Creatine 120CP, cod produs: A11A01933, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 52.94 lei/kit, P.T. 105.88 lei; 7. GGT CP, cod produs: A11A01630, UM: kit, cantitate: 2, P.U. 108.48 lei/kit, P.T. 216.96 lei; 8. LDH CP, cod produs: A11A01824, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 101.98 lei/kit, P.T. 101.98 lei; 9. Lipase CP, cod produs: A11A01631, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 537.60 lei/kit, P.T. 537.60 lei; 10. Calcium AS CP, cod produs: A11A01954, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 113.82 lei/kit, P.T. 113.82 lei; 11. MultiCal, cod produs: A11A01652, UM: kit 10X3ml, cantitate: 0.4, P.U. 914.94 lei/kit, P.T. 365.98 lei; Total: 2.291,85 lei/pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA27734628
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,85 RON
- Valoare atribuită
- 3,85 RON
- Data publicării
- 08.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.