Atribuită Cumpărare directă

Truse de perfuzie Euromed, cu ac plastic, cu Luer-lock, si regulator de debit, cu marca CE ! Mod de ambalare : 25 buc/cut, 400 buc/bax ! Producatorul este certificat ISO si are traditie in productia de produse medicale ! Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs.Produsul are marcaj CE si este de foarte buna calitate. Societatea noastra este certificata ISO pentru importul de produse medicale si suntem importatorul direct al acestui produs. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.

Număr anunț
DA27779936
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33194120-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,79 RON
Valoare atribuită
14,79 RON
Data publicării
15.04.2021 00:00
Data finalizării
16.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,79 RON

din 14,79 RON estimat