Atribuită Cumpărare directă

Seringa 2ml EUROMED, cu ac G23(0,60x30mm), cu extensie de scala, din 3 componente (cu garnitura), DE FOARTE BUNA CALITATE , cu ac, sterila, cu marca CE, ambalate 1 buc/blister, cutii de 100 buc. si 3.000 buc/bax. Producatorul este certificat ISO si are traditie in productia de seringi si alte produse medicale ! Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim. -prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA27851438
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720 RON
Valoare atribuită
720 RON
Data publicării
26.04.2021 00:00
Data finalizării
27.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720 RON

din 720 RON estimat