Atribuită Cumpărare directă

PROTECTIE COVID ! CEA MAI BUNA CALITATE ! MASTI CHIRURGICALE MEDICALE , DISPOZITIV MEDICAL MDD 93/42/EEC ( EN 14683:2019), TIP II, CU 3 PLIURI, DIN 3 STRATURI, PROTECTIE / BFE PESTE 99%, CU ELASTIC, DE FOARTE BUNA CALITATE, CAPACITATE DE FILTRARE SPORITA DE PESTE 99%, cu clema metalica pentru fixare pe nas, culoare albastra ! Aceste produse sunt de foarte buna calitate, au marcaj CE si producatorul este certificat ISO. Sunt ambalate 50 buc/cut si 2.000 buc/bax ! Furnizorul este certificat ISO pentru importul si distributia de dispozitive si produse medicale ! Atentie ! Acestea sunt masti medicale autentice ! Pe piata sunt oferte de masti de protectie "non-medicale", dar omit sa spuna/scrie acest lucru si le denumesc "Masti de protectie de unica folosinta " Diferenta este ca stratul din mijloc de protectie, este de fapt tot un strat de tesatura ca straturile exterioare, astfel cele non-medicale nu ofera o protectie reala impotriva virusilor. Ele seamana foarte bine intre ele, dar diferenta de protectie este SEMNIFICATIVA. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.

Număr anunț
DA27761376
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,18 RON
Valoare atribuită
1,18 RON
Data publicării
13.04.2021 00:00
Data finalizării
14.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,18 RON

din 1,18 RON estimat