Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Cod Denumire UM Cant Preţ UM 0392P ASPERGILLUS BRASILLENSIS ATCCreg; 16404 trade;° 2 Tulpini 1 510.0 01140P Aspergillus caesiellus ATCC® 42693™ 2 Tulpini 1 510.0 0486P B.SPIZIZENII ATCCreg; 6633trade;° 2 Tulpini 1 352.82 0318P C.PERFRINGENS ATCCreg; 13124trade;° 2 Tulpini 1 448.0 0443P C. ALBICANS ATCCreg; 10231trade;° 2 Tulpini 1 448.0 01196P Clostridium bifermentans NCTC 506 2 Tulpini 1 448.0 0335P Escherichia coli ATCC® 25922™* 2 Tulpini 1 297.7 0366P Enterococcus faecalis ATCC 29212 2 Tulpini 1 405.5 0472P E. FAECALIS NCTC 775 2 Tulpini 1 405.5 0277P L. MONOCYTOGENES ATCCreg; 19111trade;° 2 Tulpini 1 448.0 0814P L. INNOCUA ATCCreg; 33090trade;° 2 Tulpini 1 448.0 0815P L. IVANOVII ATCCreg; 19119trade;° 2 Tulpini 1 448.0 0416P P. AERUGINOSA ATCCreg; 10145trade;° 2 Tulpini 1 352.82 0697P R. EQUI ATCCreg; 6939trade;° 2 Tulpini 1 448.0 0363P Salmonella enterica subsp. enterica serovar Typhimurium ATCC® 14028™* 2 Tulpini 1 405.5 0699P S. CEREVISIAE ATCCreg; 9763trade;° 2 Tulpini 1 448.0 0360P Staphylococcus aureus subsp. aureus ATCC® 25923™* 2 Tulpini 1 297.7 0485P S.AUREUS ATCCreg; 6538trade;° 2 Tulpini 1 405.5 0371P S. EPIDERMIDIS ATCCreg; 12228trade;° 2 Tulpini 1 352.82 Producator: Microbiologics Total Pachet : 7.879,86 lei fara TVA. mai putin
- Număr anunț
- DA27750724
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33698100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,88 RON
- Valoare atribuită
- 7,88 RON
- Data publicării
- 12.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.