Atribuită
Cumpărare directă
CD-R 700MB, 52x - 20.000 bucati; Plic CD/ DVD, gumat, offset alb 90 g/mp, hartie, cu fereastra, 124x124mm - 20.000 bucati; Etichete albe autoadezive, pentru CD-uri, 2/A4, D 117 x 18, 100 coli/cutie - 100 cutii(topuri). Produsele trebuie sa fie insotite de: Certificat de garantie, Declaratie de conformitate/Certificat de calitate. Termen de livrare: in maxim 5 zile lucratoare de la acceptarea comenzii ferme de ambele parti(mentionam ca 50 de cutii de etichete autaoadezive pentru CD, din totalul de 100 de cutii de etichete autaoadezive, se vor livra in maxim 21 de zile de la acceptarea comenzii ferme de ambele parti).
- Număr anunț
- DA27775095
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
- Cod CPV
- 30234300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21,20 RON
- Valoare atribuită
- 21,20 RON
- Data publicării
- 14.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.