Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar cu trafic inclus de 3GB - 2 statii RTK, pentru perioada 01.05.2021 - 31.07.2021, pe numerele de telefon ORANGE 0752116642 si 0752117053. 5 euro fara TVA/numar.

Număr anunț
DA27867607
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
28.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat