Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobilă, servicii de date mobile și furnizare terminale pe o perioada de 24 luni - RN 9166/08.04.2021

Număr anunț
DA27828978
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79,80 RON
Valoare atribuită
79,80 RON
Data publicării
22.04.2021 00:00
Data finalizării
22.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79,80 RON

din 79,80 RON estimat