Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile de laborator ce include produsele din oferta 145121A pentru urmatoarele: 1. 075.00.004 - Lamele ISOLAB, model economic, 24*24 mm, 1000 buc/pk – 1pk - 35.48 RON 2. 075.05.002.050 - Lame pentru microscop ISOLAB, model economic, margini taiate 90°, 50 buc/PK – 1pk - 12.05 RON 3. 15009 - Ulei de imersie 15009 Optika pentru microscoape, 100 ml – 1buc - 101.86 RON 4. 1902110.001 - Pipeta gradata Marienfeld, 10 ml: 0.1 ml – 12.43 RON - 2buc - 24.86 RON 5. KEE2.1 - Rola hartie Roth Rotilabo Eco pentru masurarea pH-ului, pH 1-14 – 1buc - 37.18 RON 6. 11728752 - Hartie de filtru rotunda Fisher Scientific 122, Ø 150 mm, 100 buc/pk – 1pk - 30.07 RON 7. 048.08.130 - Penseta chirurgicala curbata ISOLAB, 130 mm – 13.81 RON – 2buc - 27.62 RON 8. 061.11.050 - Sticle brune de laborator ISOLAB cu filet GL 32, 50 ml, 10 buc/PK – 1pk - 83.33 RON 9. 061.11.100 - Sticle brune de laborator ISOLAB cu filet GL 40, 100 ml, 10 buc – 1pk - 103.13 RON 10. 047.06.150 – Micro-spatula cu lingura ISOLAB din otel inoxidabil, L 150 mm - 8.86 RON – 2buc - 17.72 RON 11. 047.01.180 - Spatula dubla ISOLAB din otel inoxidabil, L 180 mm – 11.83 RON – 2buc - 23.66 RON Total fara TVA: 496.96 RON
- Număr anunț
- DA27800624
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI 9311329)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 497 RON
- Valoare atribuită
- 497 RON
- Data publicării
- 19.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.