Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de intretinere drumuri pe timp de iarna DJ 191D de la km 16+400 la km 31+330

Număr anunț
DA34448094
Autoritate contractantă
Comuna Plopis (CUI 4291956)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.255.062 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
08.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.255.062 RON