Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INLOCUIRE,MONTARE, ECHILIBRARE JANTA pt auto BR 05 LXK

Număr anunț
DA34452086
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.739.584 RON
Data publicării
07.11.2023 11:23
Data finalizării
08.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.739.584 RON