Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de intretinere si reparare centralelor termice si cazane pentru un nr . de 29 de buc conform oferta de pret nr.936/21.04.2021 si caiet de sarcini . Caietul de sarcini si oferta se gasesc anexate la prezenta achizitie . valoarea pe 8 luni este de 63760 lei fara tva ( pana la 31.12.2021) valoarea pe 4 luni in caz de prelungire este de 31880 lei fara Tva. ( 01.04.2022-30.04.2022)

Număr anunț
DA27858631
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
POSZET SRL (CUI 17670277)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95,64 RON
Valoare atribuită
95,64 RON
Data publicării
27.04.2021 00:00
Data finalizării
27.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95,64 RON

din 95,64 RON estimat