Atribuită
Cumpărare directă
Contract achizitie carburant pe baza de card, perioada 01.06.2021-31.12.2021, valoare 7740,00 lei fara TVA. Pretul de livrare efectiva a carburantilor la pompa este pretul valabil la pompa Rompetrol si/sau a statiilor partener in data alimentarii. Se va achizitiona cantitatea in functie de bugetul alocat achizitiei. Cardurile se elibereaza fara cost suplimentar. Alte conditii se negocieaza prin contractul ce se va incheia. Pentru detalii suplimentare contactati licitatii@rompetrol.com
- Număr anunț
- DA27846276
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,74 RON
- Valoare atribuită
- 7,74 RON
- Data publicării
- 26.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.