Atribuită Cumpărare directă

Pachet imprimante monocrom KONICA MINOLTA BIZHUB 367, conf anunt publicitar nr. ADV1206153/07.04.2021 2 buc. x 11.500 lei fara tva = 23.000 lei fara tva

Număr anunț
DA27784113
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23 RON
Valoare atribuită
23 RON
Data publicării
15.04.2021 00:00
Data finalizării
15.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23 RON

din 23 RON estimat